MY TEAM

Matej Halaj osobný coach

Človek, ktorému bezprostredne a bezpodmienečne dôverujem, najlepší priateľ a zároveň špička vo svojom obore. Je stelesnením pracovitosti, vášne,cieľavedomosti a ľudskosti v jednom komplexe. Matej je absolventom Fakulty telesnej výchovy a športu, Univerzity Komenského v Bratislave v odbore kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe.

Poznáme sa od začiatku štúdia na Gymnáziu B.S.Timravy v Lučenci, kde sa z nás stala nerozlučná dvojka. Matej sa vtedy ešte venoval aktívne atletike a bol veľmi úspešný.

Je viacnásobným majstrom SR a bývalým reprezentantom SR do 23 rokov v atletickom desaťboji. Neskôr sa aj na základe početných zranení “vzdal” svojho sna živiť sa športom ako vrcholový športovec a rozhodol sa venovať naplno trénerskej kariére.

Teraz máme náš spoločný cieľ a tým je spolupracovať na tej najvyššej profesionálnej úrovni.

Sila pravdy je nepremožiteľná, ak je vyzbrojená svetlom poznania.

Tatiana Kušnírová – fotografka

Žena s obrovským potenciálom, citom a zmyslom pre detail. Do všetkého, čo robí, vkladá celú svoju podstatu. Vďaka jej úžasným fotografiám dostávajú moje recepty a blog grafickú podobu a jej fotky sú doslova lahôdkou pre oči.

Pracuje s denným a prirodzeným svetlom! Tatiana je vášnivou milovníčkou kávy a gastronómie.

Venuje sa fotografovaniu (foodphotography, foodstyling a tvorbe dosiek ako fotopozadie). Stihla nafotiť už aj kuchársku knihu či kalendár. Jej fotografie môžete pravidelne nájsť už aj v časopise Zdravie.

Ak sa chcete o Tatianinom kreatívnom živote dozvedieť viac, kliknite na www.tatianakusnirova.sk